Aktuality

Jednodenní Mezi námi 2021

Jednodenní Mezi námi 2021

Drazí rodiče, drazí odborníci, zveme Vás na letošní jednodenní Mezi námi. Pokud nám to nařízení dovolí, uvidíme se osobně, opět s živou hudbou v příjemném prostředí Střelnice. Navíc s nakladatelstvím Pasparta. Pokud ne, přesuneme se do ZOOM prostoru, s čímž již máme dobrou zkušenost. Loni nás bylo v ONLINE prostoru 190! Díky za to!

--- ČÍST DÁL ---
Právě vyšel 9. Kolibřík!

Právě vyšel 9. Kolibřík!

Covid neCovid, nic nás nezastaví ve vydávání nových čísel našeho bulletinu Kolibřík. A jsme hrdí na to, že vám můžeme představit jeho již deváté číslo!

Hlavní téma tohoto čísla jsou PORUCHY CHOVÁNÍ. Může vůbec být chování porouchané? Snažíme se, aby rodiče nevnímali odborníky jako opraváře svých dětí, a teď vyrukujeme s takovou nálepkou! No, vše má svá krycí jména.

V listopadovém čísle se tedy podíváme na hranici pravidel, morálky, slušnosti a dopadu jejich porušení.

--- ČÍST DÁL ---
Mezi námi 2020 – Jak bylo v Jazzu

Mezi námi 2020 – Jak bylo v Jazzu

Mezi námi děláme proto, abychom mohli společně pracovat a sdílet napříč světem zdravotním, sociálním a školským, a také napříč světem odborníků, rodičů a dětí. No a bez kultury by to byla nuda!

Někdy to nejde jinak, než se předběhnout. A tak jsme předběhli nouzový stav a setkali se 4. 10. 2020 na workshopech s rodiči v Jazz klubu. Atmosféra byla nezapomenutelná… 

--- ČÍST DÁL ---
A máme tu 8. Kolibříka!

A máme tu 8. Kolibříka!

S neskrývanou radostí oznamujeme, že jsme právě vydali již osmé číslo našeho bulletinu Kolibřík!

Nosným tématem tohoto čísla je PSYCHOSOMATIKA. Tento přístup považuje za jeden ze svých pilířů zvažování rodiny jako systému, jako přímou, byť často neviditelnou spojnici těla, emocí, rodiny, psychiky… duše. Ponořte se do nekonečných a fascinujících spojitostí, které vytvářejí magii psychosomatiky, a činí z ní tak nástroj vskutku kouzelný!

--- ČÍST DÁL ---