Mgr. et Mgr. Martina Friedlová

Mgr. et Mgr. Martina Friedlová
psycholog

“Učíme se zážitkem a s radostí.”

Teoretické zázemí

Psycholog, akreditovaná trenérka měkkých dovedností, kouč a supervizor. Kromě studií jednooborové psychologie, lingvistiky a hudby přitáhly moji pozornost sebezkušenostní semináře, zaměřené na propojení umění a terapie a výcvik v systemickém koučování. V současné době jsem frekventantkou Výcviku v transformační rodinné terapii dle V. Satirové.

Odborné zkušenosti

Pracovní zkušenosti jsem získala v soukromé sféře, v neziskovém sektoru i v univerzitním prostředí. Řadu let jsem vedla projektové týmy, zaměřené na přípravu a poskytování vzdělávání. Dlouhodobě se věnuji psychodiagnostice dospělých, poradenství a koučování, v posledních letech také supervizi v sociálních službách a facilitaci týmů. Výzkumně mě zajímá vztah mezi strukturou osobnosti a mezilidskými vztahy. K mým zájmům patří pozitivní psychologie a nacházení jednoduchých a funkčních řešení pro organizace i pro jednotlivce.

Co mě baví a inspiruje

Inspirací jsou pro mě setkání s lidmi, cestování a hudba. Nepřestávám být fascinovaná tím, jak všechno funguje v systému, u lidí i v organizacích. Baví mě, že změna je vždy možná a začíná často jedním jednoduchým krokem.